czwartek, 26 listopada 2015

Dodatki do salonu w rozmiarach Oversize: ZEGAR

Big wall clock

Ponad trzy lata temu na swoje imieniny ( jako prezent od moich rodziców) kupiłam sobie zegar do nowego domu :) Wtedy nasza budowa nie była tak zaawansowana i nie miałam jeszcze sprecyzowanego stylu/charakteru w jakim chciałam wykończyć nasz dom. Ogólnie nie wiedziałam dużo na temat aranżacji wnętrz, stylów, trendów, nie potrafiłam precyzować zagadnień i określać przedmiotów specjalistycznym słownictwem, ale wiedziałam co mi się podoba. Nie oznacza to wcale, że jestem specjalistą, ale wiem, że przez ten czas duużo sie nauczyłam i poprawiła się moja świadomość w tym temacie. Mimo wszytko wtedy wybrałam zegar który, po mojej ewolucji upodobań wnętrzarskich nadal mi sie podoba i zgadza się z moimi obecnymi oczekiwaniami, co do wykończenia naszego domu.
W obecnym mieszkaniu nie mam go jak wyeksponować, stąd zdjęcia tez mało ciekawe:

 
Rozważam jeszcze przemalowanie go na kolor srebrny, jeśli będzie odbiegał od kolorystyki w salonie. Tak, tak - nadal mam wątpliwości co do kolorów dodatków (tylko dodatków) o czym pisałam w poście o kolorach ścian i dodatków w salonie.
Jak go otrzymałam te parę lat temu, miałam wrażenie że jest ogromny (ma 60 cm) ale teraz gdy ponownie na niego patrzę, nie wydaje mi się wcale duży :).
Może przez inne dodatki które mam w rozmiarze XXL (lustra, obraz)
A może to przez zdjęcia tego zegarka z Internetu, gdzie  jego gabaryty są dużo większe, za to prezentuje się wspaniale: 

www.czasnawnetrze.pl


www.decoist.com

www.decoist.com

 Żródło: o ile nie jest wskazane inne: Pinterest huzz

Pozdrawiam
InMyStyle

6 komentarzy:

 1. Uwielbiam ten zegar. U nas nazywa się Big Benek i widać go nawet z ulicy. Pozdrawiam ciepło.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też, już nie doczekam się kiedy oko nim nacieszę, bo biedak cały czas w pudle schowany.

   Usuń
 2. Piękne inspiracje, szczególnie ten zegar w wiatrołapie robi wrażenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ten zegar na tym zdjęciu to wielkości mojego całego wiatrołapu ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny ten zegar. Właśnie takie lubię. U nas wygrał nieco prostszy, ale też rzucający się w oczy http://www.zegary-jvd.pl/product-zul-15630-Zegar-scienny-HT500-2.html Zdecydowanie przcyiąga uwagę i robi za króla salonu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny ten zegar. Właśnie takie lubię. U nas wygrał nieco prostszy, ale też rzucający się w oczy http://www.zegary-jvd.pl/product-zul-15630-Zegar-scienny-HT500-2.html Zdecydowanie przcyiąga uwagę i robi za króla salonu :)

  OdpowiedzUsuń